U okviru engleske Premier lige Manchester City danas gostuje na Villa parku u Birminghamu.

Menadžer Citya Manuel Pellegrini odlučio je u ovom susretu od prve minute staviti oba svoja klasična napadača, pa će od prve minute zaigrati Edin Džeko i Alvaro Negredo.

Nakon što je Yaya Toure doveo City u prednost, na 1:1 izjednačio je El Ahmadi, a onda je na scenu stupio Edin Džeko.

Nakon kornera, Džeko je gornjim dijelom leđa (?!) majstorski pogodio mrežu Vilenjaka za 1:2.

City: Hart, Zabaleta, Kompany (C), Nastasić, Kolarov, Navas, Fernandinho, Toure, Milner, Negredo, Džeko.

Zmajevi protiv Japana u finalu Kirin Kupa

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u finalu Kirin Kupa sastat će se sa domaćinom turnira, selekcijom Japana. …