Roma pobijedila Veronu 3:0, Miralem Pjanić postigao sjajan pogodak

U prvom susretu današnjeg programa italijanske Serie A, Roma je sa ubjedljivih 3:0 savladala Verona. Nakon nezanimljivog prvog poluvremena koje je završeno bez golova, Roma je u nastavku zaigrala sjajno i doslovno ”razbila” svog protivnika.

Roma je u vodstvo došla u 56. minuti autogolom Cacciatorea. Samo tri minute kasnije naš Miralem Pjanić je sjajnim lob udarcem doveo Romu u vodstvo od 2:0 za ludilo na tribinama Olimpica.

Adem Ljajić, pojačanje Rome iz Fiorentine priliku za igru je dobio u 52. minuti, a samo petnaest minuta kasnije postigao je gol za konačnih 3:0. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Roma-Verona 3:0 (Cacciatore 56. min/ag, Pjanić 59. min., Ljajić 67. min.)