Još jedan remi naše Reprezentacije!

Utakmica između BiH i Belgije već od prve minute je obećavala, ali je u 28. minuti golom Edina Džeke stadion Bilino Polje proključao, a zatim su hiljade navijača skandirale ime našeg kapitena, piše Patria.

Stadion je ispunjen do posljednjeg mjesta, a Zmajevi večeras daju sve od sebe kako bi rezultat bio što povoljniji za našu selekciju.

Navijači su došli iz svih dijelova BiH, ali i dijaspore kojima je ovo neopisiv doživljavaj. Na tribinama je na početku utakmice dok se intonirala himne BiH razvijena najveća bh. zastava, a plavo-žuta boja dominira večeras Zenicom.

Sastav koji je selektor Sušić izveo na teren: Begović, Mujdža, Šunjić, Hadžić, Lulić, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Sušić, Ibišević, Džeko.

Begović je u nekoliko situacija dokazao zašto je “ministar odbrane”, ali veće opasnosti do poluvremena nije bilo.

Samo nekoliko minuta nakon početka drugog poluvremena Belgija je izjednačila i na kraju rezultat je bio  1:1.

Reprezentacija BiH savladala Švicarsku 2:0 golovima Džeke i Pjanića

Reprezentacija Bosne i Hercegovine je u prijateljskom susretu savladala Švicarsku u Cirihu rezultatom 2:0.Naša reprezentacija …